Mirë Se Vini Në

NOBUS HOTEL AND SPA

REZERVO TANI

TE PËRGJITHSHME:

Kondicioner, Dhoma familjare, Dhoma jo duhanpirëse.

GJUHËT E FOLURA:

Anglisht, Italisht, Shqip.

JASHTË:

Bregdeti, Tarracë, Kopshti.

Mirë Se Vini

Luksi Dhe Natyra
në Harmoni

Sea View From Nobus Hotel

I vendosur në Vlorë, 150 m nga plazhi La Playa, Nobus Hotel ofron akomodim me bar, parkim privat falas, një kopsht dhe një tarracë. Prona ndodhet 200 m nga Sunny Beach, 450 m nga Vega Beach dhe 6 km nga Plazhi i Vjetër. Hoteli ka dhoma familjare.

Një mëngjes bufe ofrohet çdo mëngjes në hotel. Nobus Hotel ofron një vaskë të nxehtë. Me staf që flet anglisht, italisht dhe shqip, informacioni është i disponueshëm në recepsion.

Një vend që ofron gjithçka që keni ëndërruar ndonjëherë, i krijuar për të përmbushur dëshirat e zemrës suaj dhe i krijuar për të kënaqur paqen dhe relaksimin tuaj.

- NOBUS HOTEL

më shumë
Logo Of Nobus Hotel, Located in Vlorë

MASAT SHTESË TË SHËNDETIT DHE SIGURISË

Kjo pronë ka marrë masa shtesë për shëndetin dhe sigurinë për të siguruar që siguria juaj është prioriteti i tyre.

The Reception Area of Nobus Hotel

Cmimet Më Të Mira

Pa Tarifë Rezervimi

Na Telefononi: +355 692033888

PIKAT KRYESORE

Përjetoni
Qetësine

NOBUS

NE NDAJMË NJË PASION PËR MIKPRITJEN.

Plazhi La Playa është 400 m nga Nobus Hotel, ndërsa Coco Bongo Beach është 800 m nga prona. Aeroporti më i afërt është Tirana International Nënë Tereza, 158 km nga hoteli, dhe prona ofron një shërbim transporti me pagesë nga aeroporti.

Image of Nobus Hotel featuring Rooms with Balconies

Disa dhoma kanë pishinë private

Restaurant & Bar

Bregdeti

Eksploro

Dhomat & Suitat

shiko të gjitha dhomat

SUITË LUKSOZE ME PAMJE NGA DETI

Dhoma është e pajisur me një Dhomë Gjumi: 1 krevat i madh dopio dhe një Dhomë Ndenje: 1 divan krevat

REZERVO TANI

DHOMË DYSHE ME PAMJE NGA DETI

Dhoma është e pajisur me një krevat dopio të madh.

REZERVO TANI

DHOME FAMILJARE ME PAMJE NE NGA MALI

Dhoma është e pajisur me 1 krevat tek dhe 1 divan krevat dhe 1 krevat dopio të madh

REZERVO TANI

Komoditetet

Bëni Qëndrimin Tuaj
Të Paharrueshëm

Pishinë Facilitet

Pishinë

Disa dhoma kanë pishinë private

Nobus Hotel ofron një vaskë të nxehtë.

Zbulo Më Shumë
Bregdeti Facilitet

Bregdeti

Prona ndodhet 200 m nga plazhi i diellit, 450 m nga plazhi i Vegës dhe 6 km nga plazhi i Plazhit të Vjetër.

Zbulo Më Shumë
Parking Falas Facilitet

Parking Falas

Parkim Falas i disponueshëm në vend për të gjithë banorët e Hotel Nobus.

Zbulo Më Shumë
Lounge Bar Facilitet

Lounge Bar

Nobus Hotel ofron strehim me një bar, parkim falas private, një kopsht dhe një tarracë.

Zbulo Më Shumë

Fotot e Hotelit

Galeria

Galeria e Plotë

KONTAKTONI

MOS NGURRONI TË NA KONTAKTONI PËR ÇDO PYETJE DHE DYSHIM

Me staf që flet anglisht, italisht dhe shqip, informacioni ofrohet në recepsion.

Kuzum Baba është 8 km nga akomodimi, ndërsa Sheshi i Pavarësisë është 8 km nga prona.
Nobus Hotel mirëpret mysafirë që nga 8 maj 2022.

NA GJENI KETU

VLORE COUNTY

SH8, 9400 Vlorë, Shqipëri

KONTAKTET

nobus.vlore@gmail.com +355 692033888 na kontaktoni