RRETH NESH

Vendi Më i Mirë Ku Mund Të Jeni.

MIRË SE VINI

Përmiresoni
Përvojen Tuaj

I vendosur në Vlorë, 300 m nga Sunny Beach, Nobus Hotel ofron akomodim me një kopsht, parkim privat falas, një tarracë dhe një restorant. Me një bar, hoteli me 4 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private. Akomodimi ofron shërbim në dhomë, recepsion 24 orë dhe këmbim valutor për mysafirët.

Çdo dhomë është e pajisur me një TV me ekran të sheshtë, dhe disa njësi në hotel kanë një pamje mali. Në Nobus Hotel të gjitha dhomat kanë lino dhe peshqir.

Akomodimi ofron një mëngjes bufe ose të tipit kontinental.

Plazhi La Playa është 400 m nga Nobus Hotel, ndërsa Coco Bongo Beach është 800 m nga prona. Aeroporti më i afërt është Tirana International Nënë Tereza, 158 km nga hoteli, dhe prona ofron një shërbim transporti me pagesë në aeroport.

- NOBUS HOTEL

NA KONTAKTONI
2,000

Klientë të Shërbyer

5+

Vite Eksperience

96%

Klientë Të Lumtur

100+

Produkte Menuje

Komoditetet

Bëni Qëndrimin Tuaj
Të Paharrueshëm

Pishinë Facilitet

Pishinë

Disa dhoma kanë pishinë private

Nobus Hotel ofron një vaskë të nxehtë.

Bregdeti Facilitet

Bregdeti

Prona ndodhet 200 m nga plazhi i diellit, 450 m nga plazhi i Vegës dhe 6 km nga plazhi i Plazhit të Vjetër.

Parking Falas Facilitet

Parking Falas

Parkim Falas i disponueshëm në vend për të gjithë banorët e Hotel Nobus.

Free WifiFacility

Wifi Falas

Wi-Fi falas është në dispozicion në të gjithë pronën

Lounge Bar Facilitet

Lounge Bar

Nobus Hotel ofron strehim me një bar, parkim falas private, një kopsht dhe një tarracë.

Family Rooms Facility

Dhoma Familjare

Nobus Hotel ofron strehim me një bar, parkim falas private, një kopsht dhe një tarracë.